İmalat

Firmamız, 2005 yılından bu yana imalatlarını gıda üretimine uygun normlarda inşaa edilmiş olan İzmir Toptancılar Sitesi’ndeki tesislerinde gerçekleştirmektedir.

İmal ettiğimiz tüm çeşitlerimiz Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı’nın izni ile üretilmekte olup ve her ürünün üretim izin sertifikası bulunmaktadır. Gıda üretimi iyi seçilmiş ve kaliteli hammadde alımıyla başlar. Bizlerde Lokum ve şekerlemelerimizde kullandığımız hammaddeleri titizlikle seçmekte ve gıda kodeksine uygun şekilde depolanmaktayız.

Firmamızda çalışan personelin sağlık muayeneleri periyodik olarak yapılmaktadır. Tüketiciler için güvenilir ve sağlıklı gıdaların üretilmesi ve tüketime sunulması için gerekli olan tüm tedbirler alınmış ve insan sağlığı her zaman ön planda tutulmuştur.

Öncelikli hedefimiz kalite standardımızı korumak ve daha ileriye taşımaktır. Her geçen gün ilerleyen teknolojiye ayak uydurarak, makinelerimizi ve üretim çalışmalarımızı artırmakta daha kaliteli ve sağlıklı ürünler sunmaktayız. Sektörümüze yapacağımız yatırımlarla sektörün gelişmesinde faydalı olmayı, bu hedeflerimizi ilerleyen zamanlarda ülke sınırlarımız dışına taşımayı ve üretimini gerçekleştirdiğimiz; sade, güllü, meyveli, antepli, çikolatalı gibi 50’den fazla ürün çeşidimizi siz değerli tüketicilerimizin beğenisine sunmayı hedeflemekteyiz.

Kalitemizden hiç bir zaman taviz vermeden her zaman aynı kalitede üretimini gerçekleştirdiğimiz ürünlerimizin her zaman arkasında olmanın ve sizlere böyle ürünleri sunmanın gururunu taşımaktayız.