Hakkımızda

2003 yılında jöle şeker imal ederek zengin tatlar dünyasına merhaba diyen BALŞEKER en güzel lezzetleri sizlere sunmak için çalışmalarını sürdürmüş, jöle şeker imalatının yanında geleneksel lezzetlerimizden olan lokum üretimine de başlamıştır. Zaman içerisinde az olan ürün sayısını arttırarak damak tadınıza en uygun çeşitleri sizlerin beğenisine sunmuştur.

Üretiminde kalite ve hijyene önem vererek, imalathanesini gıda üretimi yapılabilecek normlarda inşa etmiş, üretimde çalışan personele de bu konuda eğitimler vererek bilinçlendirilmiş ve en sağlıklı şekilde hizmet etmeyi prensip olarak benimsemiştir.

İmal ettigi ürünlerinde en taze ve en güvenilir malzemeleri kullanarak kaliteli ve sağlıklı olanı sizlere ulaştırmayı görev bilmiş, müşteri memnuniyeti ve sağlığını her zaman ilk sırada tutmuştur.

Üretimden tüketime kadar kaliteden ödün vermeden, en sağlıklı ve en taze şekilde uluslararası standartlarda paketlenerek 3  kg’lık ambalajlarda siz tüketicilerin beğenisine en tatlı şekilde sunulmaktadır.